• Wojska Polskiego 84, 12-200 Pisz
  • +48 514 006 085

Ochrona danych

Informujemy, że od 25 maja 2018 roku rozpoczyna się egzekucja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).
Państwa dane osobowe przetwarzane są w związku z zawarciem umowy z Podmiotami KK Grupa tj.
  • KK Kancelaria Biegłego Rewidenta Katarzyna Kwiatkowska z siedzibą w Piszu (12-200), ul. Wojska Polskiego 84,
  • KK Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (12-200), ul. Wojska Polskiego 84,
  • KK Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrowie (07-100), ul. Kard. Wyszyńskiego 7
i wyłącznie w celu jej realizacji. Podmioty KK Grupa, zgodnie z przepisami mogą również przetwarzać Państwa dane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu realizacji usprawiedliwionego interesu, jakim jest marketing własnych produktów i usług, a także możliwość okresowego badania satysfakcji klienta. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych w tym celu, które mogą Państwo zrealizować poprzez wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty KK Grupa w całym okresie realizacji usługi wynikającej z zawartej umowy, a także w okresie niezbędnym dla ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń związanych z tą usługą.

Więcej informacji dotyczących przysługujących Państwu uprawnień dotyczących Państwa danych osobowych oraz sposobu ich realizacji, a także informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Podmioty KK Grupa znajdą Państwo również w Polityce Prywatności.

Nasze Wartości

W naszej pracy kierujemy się czterema głównymi wartościami.

Profesjonalizm
Biegły rewident jako
profesjonalista jest partnerem
w biznesie.
Zaufanie
Zaufanie pomiędzy partnerami
biznesowymi tworzy najwyższą
wartość współpracy.
Odpowiedzialność
Jesteśmy odpowiedzialni za
zaspokajanie potrzeb naszych
Klientów.
Poufność
Informacje dotyczące Klientów i
ich działalności są objęte
klauzulą poufności.