• Wojska Polskiego 84, 12-200 Pisz
  • +48 514 006 085

1. Dlaczego KK Grupa?

Jesteś osobą, która w pracy poszukuje ciekawych wyzwań? Cechy, którymi możesz się pochwalić, to zaangażowanie, pasja, wiedza, doskonała komunikacja oraz szacunek dla Klienta? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

  • Myślimy strategicznie i z wyprzedzeniem, reagujemy natychmiast na zmiany w otaczającym nas świecie – i tego poszukujemy u kandydatów do pracy.
  • Poszukujemy do współpracy osób rzetelnych, dynamicznych, kreatywnych. Osób, które charakteryzują się innowacyjnością, elastycznością.

2. Dołącz do nas

Staramy się, aby nasz zespół składał się z wysokiej klasy specjalistów, dzięki którym zaproponujemy naszym Klientom najlepsze usługi. Rekrutując pracowników, bardzo dokładnie przeglądamy każdą nadesłaną aplikację.
CV prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z Polityką prywatności informujemy:

1. Administratorami Danych Osobowych są:
  • KK Kancelaria Biegłego Rewidenta Katarzyna Kwiatkowska z siedzibą w Piszu (12-200), ul. Wojska Polskiego 84,
  • KK Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (12-200), ul. Wojska Polskiego 84,
  • KK Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrowie (07-100), ul. Kard. Wyszyńskiego 7
łącznie określane jako KK Grupa.

2. Dane kontaktowe Specjalisty ds. ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

4. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

7. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

8. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

9. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez podmioty KK Grupa, w szczególności przez …… (wybrany podmiot grupy) z siedzibą w ….. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

10. Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez podmioty KK Grupa, w szczególności przez …… (wybrany podmiot grupy) z siedzibą w ….. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Nasze Wartości

W naszej pracy kierujemy się czterema głównymi wartościami.

Profesjonalizm
Biegły rewident jako
profesjonalista jest partnerem
w biznesie.
Zaufanie
Zaufanie pomiędzy partnerami
biznesowymi tworzy najwyższą
wartość współpracy.
Odpowiedzialność
Jesteśmy odpowiedzialni za
zaspokajanie potrzeb naszych
Klientów.
Poufność
Informacje dotyczące Klientów i
ich działalności są objęte
klauzulą poufności.